Новини


Новостройки, которые получили профессиональную премию в 2017 году

Продолжается отбор Лауреатов премии «Украинский Строительный Олимп» по итогам 2017 года.

Запрошуемо усіх Хмельничан до створення у Хмельницькому КІНОСТУДІЇ і Дитячої та Юнацької кіношколи.

Серед людей існує думка, що кінцевим інститутом відновлення порушеного права у сфері державної реєстрації є суд. Однак, Міністерством юстиції України у 2016 році запроваджено новий правовий інструмент — адміністративне оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації. Куди можна звернутися у випадку порушення Ваших прав у сфері державної реєстрації? Відповідь проста: до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України та його територіальних органів (далі — Комісія). Зауважимо, що Комісія розглядає скарги, що стосуються державної реєстрації бізнесу (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) та речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (права власності, права користування, права оренди, іпотеки та ін.). Для того, щоб захистити свої права у цих сферах необхідно подати до Комісії належно оформлену скаргу у межах встановлених законодавством строків. Так, строк для подання скарги на рішення (дії, бездіяльність) становить 60 календарних днів з дня прийняття рішення, що оскаржується, або з дня, коли особа дізналася чи могла дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи бездіяльністю.
Практичний семінар «Подолання Страхів»

Тривоги, страхи, фобії, побоювання, паніка – що спільного у цих станів? Обмеження свободи. Ви дізнаєтеся про суть цих явищ та що необхідно для їх подолання. В страхах є багато енергії, яка може бути використана як ресурс. Знання про ресурси своїх страхів – перший крок до свободи від них. Також ми торкнемося теми безстрашності та її зворотної сторони. Там де страх, там – інтерес і бажання. Хочете знати які?
Настає ера електрокарів

Вчора ми з Олег Ляшко подали поправки до податкового законодавства, щоб на 4 роки звільнити електроавтівки від імпортного ПДВ та акцизу. Уряд Франції розглядає можливість повної заборони продажу бензинових і дизельних авто з 2040 року. Німеччина пропонує Євросоюзу ввести таку заборону з 2030 року. Норвегія планує зробити це вже з 2025 року.

Благодійний фонд ' Подаруй дитині посмішку' організовує новорічний концерт для діток с дитячого будинку та школи - інтернат, та для дітей які потребують уваги.
Художня студія ,,Натхнення,,

Художня студія ,,Натхнення,,!!! Запрошуємо до нас на навчання з РИСУНКУ, ЖИВОПИСУ, КОМПОЗИЦІЇ, КРЕСЛЕННЯ, Пластиліновий живопис, ДПМ, ПІСОЧНА АНІМАЦІЯ Підготовка до вступу у ВУЗи України та Польщі Вік від 3 до 100 років!!!

Как только в террористов объявили о новом «главе ЛНР» Пасечнику, для меня все стало на свои места. Назначив на место Колывана «самого лучшего контрабандиста» Луганска, в Москве показали, что все идет к планомерному уходу с оккупированной территории т.н. «ЛНР» российских военных.

Місцеві активісти отримали таку-собі «недоторканість», мовляв роблять же «благу справу», що триває вже три роки… Поняття «учасники Революції Гідності» поступово замінилось поняттям «учасник АТО». Раніше у Хмельницькому було всього кілька людей, які час від часу відвідували сесії міської та обласної рад задля піару чи то вирішення власних питань. Зараз же, чи не кожна подія в місті відбувається за присутності купи людей в камуфляжах, які намагаються вирішити у такий спосіб якесь дрібне непорозуміння місцевого масштабу. При цьому, вони, м’яко кажучи, не завжди можуть собі відмовити у недопущенні хамської поведінки та проявів відкритої неповаги до «інакомислячих».
Вінницький губернатор вважає АТОвців мальчиками по визову!

Декілька слів про те як наш КОРОнований керівник опозорився на всю країну

А построение "сталинского порядка" в "Луганской народной республике" продолжается. "Парламент" ЛНР вместо Плотницкого избрал нового фюрера. Естественно, как и должно быть в "народной республике", где царит "порядок" - единогласно.
Така любов буває раз в ніколи

Три роки тому їх маленький щасливий світ зруйнувався. У Ані виявили рак. З того страшного моменту, коли вона дізналася діагноз, Аня живе мріями зустріти новий день.

25.11.17 Новини Хмельницького.
Олег Ляшко: коли я стану президентом, у мене всі сусіди будуть «шовкові»

«Наша команда добилася підвищення мита на вивіз металобрухту до ЄС. У відповідь вони підвищили до мито на ввезення нашої готової продукції. Тобто металобрухт вони хочуть купувати, а готову продукцію – ні. Хочуть дати нам кредит 600 млн євро, щоб Україна скасувала мораторій Радикальної партії на вивезення лісу-кругляка. Вони хочуть і далі отримувати від нас сировину, а не продукцію. Ми противники цієї політики. Якщо ми будемо продавати тільки сировину, Україна завжди буде колонією, а українці – дешевою робочою силою», - наголосив лідер Радикальної партії.

08.07.2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо посилення захисту права на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів». Найпершим позитивним моментом змін до сімейного законодавства є те, що аліменти, одержані на дитину, є власністю дитини. І це є важливою гарантією дотримання прав дітей з боку недобросовісних батьків. До того ж, важливим кроком вперед на шляху покращення механізму призначення аліментів стало те, що відтепер збільшено мінімальний розмір аліментів на одну дитину з 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до 50 %. Тобто, мінімальний розмір аліментів для дітей віком до 6 років – 713 грн., з 6 до 18 років – 888,50 грн.
Порядок зміни та скасування заповіту

Спадкове законодавство має багато нюансів, про які далеко не всі знають, але багато хто міг би ними скористатися. До прикладу, особа після того як склала та нотаріально посвідчила заповіт, може в будь-який час не тільки внести до нього зміни, але і взагалі скасувати заповіт.

Більшість питань поставлених на розгляд засідання Громадської ради виходять за межі її компетенції, а тому засідання не було підготовлено головою та секретаріатом.

Напряжённая обстановка в логове террористов «ЛНР» продолжается. От неумения решать проблемы цивилизованными методами, террористы взялись за привычную им тактику террора, только уже применяют ее к своим
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ АДВОКАТІВ, ЯКІ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ ДЛЯ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).
Віктор Галасюк: "Для тих, хто кричить "зрада" про наш закон "Купуй українське, плати українцям!"

Грантожери, компрадори та навіть деякі введені ними в оману поважні економісти розгорнули прапор зради, виступаючи проти нашого з Олег Ляшко та однодумцями законопроекту №7206 «Купуй українське, плати українцям!». Але це не завадить Раді прийняти його, як це вже було і з експортно-кредитним агентством, і з мораторієм на експорт лісу-кругляку, і з підняттям втричі вивізного мита на металобрухт. Тим більше, що цю ініціативу РПЛ та наших однодумців підтримує і Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.