Новини
Він яскравими буквами вписав своє ім’я в історію поліграфії Поділля, для розквіту якої віддав чимало  літ, сил і енергії.


Ім’я Надзвичайного і Повноважного посла України в Туреччині Андрія Сибіги сьогодні чи не найчастіше серед наших дипломатів  лунає у ЗМІ.44 країни за сім з половиною місяців відвідали хмельничани Слава Кравчук та Олена Садома в Африці.


Саме так позитивно та з побажаннями й надалі не втрачати лідируючих позицій охарактеризував роботу відділення поштового зв’язку села Крупець, що на Славутчині, один з перевіряючих членів комісії з генеральної дирекції Укрпошти.

От є в житті зустрічі, які, направду, — не випадкові, бо гарних людей на шляху, як кажуть, треба заслужити.

Слухайте, це справді, як сильний поштовх серця — негайно зробити добру справу.

У кожному поштовому відділенні зараз гаряча пора – в розпалі передплатна кампанія.


Чимало періодики приносить в оселі селян Валентина Куян.Її життя, точніше – робота, є прикладом того «покращення вже сьогодні», яке обіцяли нам і яке спіткало нас усіх, у тому числі й Наталію Гвоздовську – начальника поштового відділення села Цикова Чемеровецького району.


Скільки позаду пережитого, зболеного, звіданого – одному Богу відомо.

Село водночас і радість, і біль України.

Навіть за умови, що листоноші працюють не щодня, проте кілька днів ходіння по селах: від хати до хати із сумкою вагою понад двадцять кілограмів, пішки по бездоріжжю, у спеку чи в мороз, погодьтеся — труд занадто тяжкий.

Коли до редакції надійшов черговий лист від бійців з передової з подякою волонтерам Деражнянського благодійного фонду «Мир та добро», набрала по телефону її керівника Мар’яну Сенчук.

Батько чотирьох дітей, він не звик сидіти без діла.

Сотні зустрічей із людьми, спілкування у прямих ефірах, десятки проектів, які впроваджує його благодійний фонд, активна робота у Верховній Раді, а головне – велика дружна сім’я.


Якби праця листоноші вимірювалася кілометрами сходжених доріг, кількістю спілкувань із людьми, то більшість із них, у тому числі й Світлана Мацеплюк, отримувала б найвищі заробітки і найвищу похвалу.


За любов до України Галину Гайову засудили до 10 років в’язниці.

Здається, вчора прийняла Наталя Мукомела пошту в рідному селі Буйволівці, що на Ярмолинеччині, а навесні вже буде тридцять літ.

Так сталося, що з Лідією Миколаївною ми зустрілися через тиждень після смерті її чоловіка Василя Олександровича.


Пошта на селі — це цілий світ.