Новини
Цього дня Андрій Цибізов із Шепетівки чекав довгі дев’ять місяців, відколи його син Сергій потрапив у полон.Тільки починається вересень, село геть порожніє.


Наприкінці серпня 2014 року резерви ЗСУ були вичерпані, а південний напрямок (сектор «М») виявився практично не прикритим боєздатними підрозділами.


Познайомившись із прекрасним подружжям Петра та Єлизавети Дідиків із села Лисанівці Старосинявського району, згадала чомусь вислів Альфреда Хічкока: «Щасливий шлюб — це шлюб, в якому чоловік розуміє кожне слово, яке не сказала дружина».


У славних Заліщиках, що на Тернопільщині, народився Анатолій Мороз, який 19 серпня святкуватиме свій 70-літній ювілей.


Світ змінився.Що вже виглядають її у кожнім із 300 дворів Сатанівки  на Городоччині!Саме ці слова ми почули, переступивши поріг Хмельницької міської лікарні ветеринарної медицини, що в мікрорайоні Ракове.

01.08.2019 10:31 84-річний зодчий

Микола Кондратюк був ініціатором збору коштів, і будівництва чотирьох храмів у селах Шепетівського та Славутського районів.


Завітавши до оселі Ніни Іллівни Туренко, яка проживає в Лисанівцях Старосинявського району, були приємно вражені теплою зустріччю з нашою давньою передплатницею.Не раз, не два родичі Євгенії Хамрик агітували її поїхати до них у Москву.


П’ять років тому, 27 липня 2014 року, загинув один із кращих захисників України, капітан, начальник розвідки 1-ї гаубичної самохідної артилерійської батареї гаубичного артилерійського самохідного дивізіону 72-ї окремої гвардійської механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолій РОМАНЧУК.

Хто їх рахував ті пройдені тисячі кілометрів?

У минулому трудові династії — приклад досить поширений.

Воїн-інтернаціоналіст із Рябіївки, що на Волочищині, Сергій Шальнов намагається не згадувати про Афганістан, проте сповнені пекла дні, а ще  побратими, вперто не полишають пам’ять.


Спілкуючись із Анатолієм МИХАЙЛЮКОМ на різні теми за чашкою прохолодного чаю (дуже доречного у літню спеку), важко було не помітити, як уникає він розповіді про себе.


І що вже за вдача така?

Просторий зал бібліотеки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії був ущерть заповнений: члени ОО НСПУ, працівники обласного літературного музею та педагогічної академії провели захід, приурочений пам’яті поета Миколи Федунця «Ти … Словом став, якому жить».

Пам’ять про героя з Хмельниччини, комбата 72 окремої механізованої бригади Андрія Жука, увічнили в камені неподалік Волновахи.

«Найкраще у світі місце – безсумнівно, моє село.