НовиниІ ось вона здійснилася!

Ім’я графіка, майстра олійної пастелі, художника, члена Національної спілки художників України, заслуженого художника України, професора кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Бориса Михайловича Негоди добре знане не лише на Поділлі, а й далеко за його межами.

Майор Євген Савінкін, заступник начальника військового шпиталю з морально-психологічного забезпечення, бої за визволення Станиці Луганської влітку 2014 завжди пригадує з хвилюванням.

розвідник з 16 батальйону про бої за Авдіївську промзону
Молодший сержант Руслан Цішковський потрапив до армії з четвертою хвилею мобілізації.


…після загибелі чоловіка Сергія Михайловича на Майдані, у мене було два шляхи — сидіти і плакати біля його портрета, або продовжити жити і боротися за двох…
Т.Пригадуєте, коли ми, ще малими, не раз чули запитання: ким ти будеш на новорічному шкільному святі?


 
…Він сидів біля сміттєвого бака, голодний кілька днів, бо вуличні безпритульні собаки не один день ганяли чужака – дорослого пухнастого кота.


Направду за таку відданість і незрадливість редакція щиро вдячна нашим передплатникам, які не одне десятиліття з нами.

Десь з понад п’ять років тому один колега – журналіст переповідав враження своєї доброї знайомої.

З Володимиром Сніцаром, старостою Бокиївського старостинського округу, що на Волочищині, знайома давно.

Новий рік зустрічають по-різному.

За покликом серця Галина, уродженка села Гатна на Деражнянщині, вступила на навчання до Кам’янець-Подільського педучилища, а після його закінчення — на стаціонарне відділення фізико-математичного факультету Вінницького державного педагогічного інституту.

В актовому залі Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка відбувся вечір-спогад, присвячений вшануванню пам’яті старшого лейтенанта Івана Васильовича Віхтюка, командира інженерно-саперного взводу другого механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади, який загинув у зоні АТО в 2015 році.

У Нідерландах до Міжнародного дня волонтерів та до Дня Збройних сил України показали документальний фільм “Невидимий батальйон”.


У листонош якраз гаряча пора –триває передплата газет і журналів.Такими словами розпочинає кожен новий день голова ВП ГО «ДІЯ» Валентина Базилюк.Щодня до неї сотні запитань: коли буде субсидія, чи є в лісі опеньки, яка завтра погода, що нового в районі, області та Україні?


Якою має бути формула досягнення миру, чи можливо подолати ненависть і як це зробити – в інтерв’ю Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава.


Нині, напевне, немає людини, яка б не знала, що таке комп’ютер, мобільний телефон і флешка.Коли б ви запитали Таїсію Тодосівну та Євгена Михайловича Лисаків із села Соломна Волочиського району, в чому секрет їхнього довгого подружнього життя, то почули би, що прагнення дорожити одне одним, вміння поступатися та уникати суперечок і зробить вашу сім’ю міцною.