Новини
«Там, де важко, дуже потрібна молитва».Він терпить страшний біль і з усіх сил намагається приховувати його за усмішкою.26 вересня минуло 30 років, як Наталія Боднар працює на пошті.Мілінтіна Іванівна замислюється, але тільки на хвильку, і впевнено каже, що зовсім не жалкує, що вісімнадцять років тому почала працювати соціальним робітником.“Шкарпетки — також стратегічна штука.Для мене і сестри Люби він – тато, для Юрія та Володимира – тесть, Наталії, Ксенії, Катерини, Віктора, Валентина та Доменіко – дідусь, для Максима, Арсена, Насті, Сашка, Маші та Іванка – прадідусь, а для Дем’янчика – прапрадідусь.


Свій 70-річчя Леонід Стецюк зустрічає на рідній землі, де народився і пропрацював усе своє життя.


Завжди усміхнені, привітні, щирі, непідробно людяні, по-справжньому добрі, свої обов’язки звикли виконувати на відмінно, бо горять і живуть роботою, бо звикли працювати на совість, бо розуміють: від них залежить і вчасна доставка періодики до жителів довірених територій, і оплата комунальних, і навіть продукти, побутові товари доводиться розносити…
.Натхнення для творчої людини — наче ковток цілющої води.


Життя іде, і все без коректур.


Цього дня Андрій Цибізов із Шепетівки чекав довгі дев’ять місяців, відколи його син Сергій потрапив у полон.Тільки починається вересень, село геть порожніє.


Наприкінці серпня 2014 року резерви ЗСУ були вичерпані, а південний напрямок (сектор «М») виявився практично не прикритим боєздатними підрозділами.


Познайомившись із прекрасним подружжям Петра та Єлизавети Дідиків із села Лисанівці Старосинявського району, згадала чомусь вислів Альфреда Хічкока: «Щасливий шлюб — це шлюб, в якому чоловік розуміє кожне слово, яке не сказала дружина».


У славних Заліщиках, що на Тернопільщині, народився Анатолій Мороз, який 19 серпня святкуватиме свій 70-літній ювілей.


Світ змінився.Що вже виглядають її у кожнім із 300 дворів Сатанівки  на Городоччині!Саме ці слова ми почули, переступивши поріг Хмельницької міської лікарні ветеринарної медицини, що в мікрорайоні Ракове.

01.08.2019 10:31 84-річний зодчий

Микола Кондратюк був ініціатором збору коштів, і будівництва чотирьох храмів у селах Шепетівського та Славутського районів.


Завітавши до оселі Ніни Іллівни Туренко, яка проживає в Лисанівцях Старосинявського району, були приємно вражені теплою зустріччю з нашою давньою передплатницею.