НовиниПро типові помилки в кадастровому номері, причини виникнення та способи їх усунення розповість читачам заступник редактора з організаційно-правових питань адвокат Володимир РОМАНІШИН.

В Україні запроваджено нову модель звернення громадян за призначенням пенсії через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду.

І не варто хвилюватися, адже головне – добре знати свої права.

Чи не кожен мешканець багатоквартирного будинку ризикує стати жертвою затоплення квартири.

Відповідно до чинного законодавства України військовослужбовці Збройних Сил України мають право на отримання наступних відпусток:
.


Без сумніву, для кожного з нас шлюб є надзвичайно важливою подією та асоціюється із щасливим сімейним життям: міцним і спокійним, з єдиним(ою) на довгі роки.

Питання, пов’язані із спадкуванням, завжди були є та будуть актуальними для громадян, оскільки так чи інакше зачіпають інтереси кожного.

3 серпня в різних країнах відзначалося смачне свято – День кавуна (Watermelon Day).

А процес може виявитися досить складним, коли люди, проживши у шлюбі певну кількість років, не можуть піти на поступки одне одному.

Діти померлого ветерана АТО звернулась до  ГО "Юридична сотня" з наступним: з часу подачі документів на отримання виплати одноразової грошової допомоги у зв’язку із смертю хворого батька минуло більше року.

Серед низки основних політичних прав громадян України фундаментальними вбачаються виборчі права, які забезпечують можливість брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Історія, про яку розповім, надзвичайно болюча для мене, але хочу, щоб вона стала уроком для багатьох-багатьох моїх земляків, котрі наважуються виїжджати за кордон у пошуках заробітку.

Ми – не вічні.

Весняне сонечко подарувало не лише довгоочікуване тепло, а й дуже активізувало кліщів.

Хоча до літніх канікул у ВНЗ ще більше двох місяців, деякі студенти вже задумуються над тим, як продуктивно провести цей час.

Нещодавно зустріла одну знайому, яка розповіла мені про досить невеселу пригоду, що трапилася з нею.
11.04.2019 09:18 Чи маю пільгу?

«Шановна редакціє!

Нагадуємо, що 27 вересня 2017 року сесією Хмельницької обласної ради було прийнято рішення № 18-15/2017
http://km-oblrada.


Ви бризкаєте слиною і нервуєте, думаєте про політику замість працювати, а список друзів у Facebook скоротився принаймні на третину, а все тому, що ваш кандидат у президенти не пройшов у другий тур.

Міністерство у справах ветеранів України опублікувало розповідь ветерана полку “Азов” Дмитра Шатровського про те, що потрібно робити, коли водій відмовляє у пільговому проїзді.