Новини



Серед низки основних політичних прав громадян України фундаментальними вбачаються виборчі права, які забезпечують можливість брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Історія, про яку розповім, надзвичайно болюча для мене, але хочу, щоб вона стала уроком для багатьох-багатьох моїх земляків, котрі наважуються виїжджати за кордон у пошуках заробітку.

Ми – не вічні.

Весняне сонечко подарувало не лише довгоочікуване тепло, а й дуже активізувало кліщів.

Хоча до літніх канікул у ВНЗ ще більше двох місяців, деякі студенти вже задумуються над тим, як продуктивно провести цей час.

Нещодавно зустріла одну знайому, яка розповіла мені про досить невеселу пригоду, що трапилася з нею.
11.04.2019 09:18 Чи маю пільгу?

«Шановна редакціє!

Нагадуємо, що 27 вересня 2017 року сесією Хмельницької обласної ради було прийнято рішення № 18-15/2017
http://km-oblrada.


Ви бризкаєте слиною і нервуєте, думаєте про політику замість працювати, а список друзів у Facebook скоротився принаймні на третину, а все тому, що ваш кандидат у президенти не пройшов у другий тур.

Міністерство у справах ветеранів України опублікувало розповідь ветерана полку “Азов” Дмитра Шатровського про те, що потрібно робити, коли водій відмовляє у пільговому проїзді.

В Україні запроваджено нові правила маркування харчових продуктів.

 Останнім часом облгази та газзбути ініціювали численні скандали по всій Україні, пропонуючи людям сплатити неіснуючу заборгованість за спожитий газ.

Знаєте, чим простіший рецепт, тим смачніша страва.


— Птахам, які залишилися у нас зимувати, не страшний холод.


Так розповідає молода господиня Людмила Скачкова, яка проживає у приватному будинку в Хмельницькому разом із синочками – восьмирічним Артемком і тринадцятирічним Романом.

Пригадую, що коли мій тато збирав лікарські трави, то до кожної рослинки звертався з проханням про полегшення, вимовляючи назву цієї травинки.


Через магнітні бурі у багатьох  українців очікується значне погіршення здоров’я, кажуть лікарі: “У гіпертоніків тиск підвищується, в гіпотоніків – знижується, супроводжується це головними болями, втратою працездатності, порушенням загального самопочуття”.


Сергій Товкало з Віньковець ще у 2012 отримав виробничу травму.

Нагадаємо, що в Україні з квітня 2017 року почала діяти програма “Доступні ліки”.


Останнім часом до психолога Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді почастішали звернення батьків школярів.