НовиниМіністерство у справах ветеранів України опублікувало розповідь ветерана полку “Азов” Дмитра Шатровського про те, що потрібно робити, коли водій відмовляє у пільговому проїзді.

В Україні запроваджено нові правила маркування харчових продуктів.

 Останнім часом облгази та газзбути ініціювали численні скандали по всій Україні, пропонуючи людям сплатити неіснуючу заборгованість за спожитий газ.

Знаєте, чим простіший рецепт, тим смачніша страва.


— Птахам, які залишилися у нас зимувати, не страшний холод.


Так розповідає молода господиня Людмила Скачкова, яка проживає у приватному будинку в Хмельницькому разом із синочками – восьмирічним Артемком і тринадцятирічним Романом.

Пригадую, що коли мій тато збирав лікарські трави, то до кожної рослинки звертався з проханням про полегшення, вимовляючи назву цієї травинки.


Через магнітні бурі у багатьох  українців очікується значне погіршення здоров’я, кажуть лікарі: “У гіпертоніків тиск підвищується, в гіпотоніків – знижується, супроводжується це головними болями, втратою працездатності, порушенням загального самопочуття”.


Сергій Товкало з Віньковець ще у 2012 отримав виробничу травму.

Нагадаємо, що в Україні з квітня 2017 року почала діяти програма “Доступні ліки”.


Останнім часом до психолога Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді почастішали звернення батьків школярів.


Ще з дитинства Вікторія Тетяйкіна пам’ятає, як на малій батьківщині, в селі Балин Дунаєвецького району, батьки постійно розводили кіз.

Учасники АТО мають право на безоплатну правову допомогу.

Розпочався сезон відпочинку.

Відповідно до статті 42 Закону України «Про державне пенсійне страхування» (він діє з 1 січня 2004 року), проводяться перерахунки пенсій для пенсіонерів, які після призначення (проведення попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати і набули не менш як 24 місяці страхового стажу.

Про умови та механізм цього довгоочікуваного перерахунку розповідає начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Ольга ЗАЯРНЮК:
.Кабінет Міністрів України на засіданні 17 січня переглянув та конкретизував стратегію держави в частині виділення земельних ділянок учасникам АТО, забезпечивши максимально широкий доступ до отримання цієї пільги.


Лисиця звичайна — справжня красуня.

Абонплата — доволі підступна річ: користуєшся ти послугою чи ні — треба платити.