НовиниЗа Східним календарем цьогоріч житимемо під покровительством Білого Металевого Щура, який даруватиме людям можливість побудувати кар'єру, підвищити рівень свого життя і досягти більшого визнання.

Для захисту від «важких» людей корисно долати найрізноманітніші негативні відчуття, які виникають у спілкуванні з ними, адже будь-яка важка людина несе у собі сильний негативний заряд, котрий легко передається нам.

Посттравматичний стресовий розлад у військових.
07.11.2019 09:19 Дбайте про себе

«В лікарні мені сказали, що у мене густа жовч.

Чи знаєте ви, що матрац потрібно пилососити раз на два тижні?

Звичайно, найсправжніше масло ви отримаєте, самостійно збивши сметану у трилітровій банці, приміром.

У засобах масової інформації, телевізійних передачах, газетах ми часто бачимо, як чергове дерево або велика гілка впала на машину.

Про типові помилки в кадастровому номері, причини виникнення та способи їх усунення розповість читачам заступник редактора з організаційно-правових питань адвокат Володимир РОМАНІШИН.

В Україні запроваджено нову модель звернення громадян за призначенням пенсії через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду.

І не варто хвилюватися, адже головне – добре знати свої права.

Чи не кожен мешканець багатоквартирного будинку ризикує стати жертвою затоплення квартири.

Відповідно до чинного законодавства України військовослужбовці Збройних Сил України мають право на отримання наступних відпусток:
.


Без сумніву, для кожного з нас шлюб є надзвичайно важливою подією та асоціюється із щасливим сімейним життям: міцним і спокійним, з єдиним(ою) на довгі роки.

Питання, пов’язані із спадкуванням, завжди були є та будуть актуальними для громадян, оскільки так чи інакше зачіпають інтереси кожного.

3 серпня в різних країнах відзначалося смачне свято – День кавуна (Watermelon Day).

А процес може виявитися досить складним, коли люди, проживши у шлюбі певну кількість років, не можуть піти на поступки одне одному.

Діти померлого ветерана АТО звернулась до  ГО "Юридична сотня" з наступним: з часу подачі документів на отримання виплати одноразової грошової допомоги у зв’язку із смертю хворого батька минуло більше року.

Серед низки основних політичних прав громадян України фундаментальними вбачаються виборчі права, які забезпечують можливість брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Історія, про яку розповім, надзвичайно болюча для мене, але хочу, щоб вона стала уроком для багатьох-багатьох моїх земляків, котрі наважуються виїжджати за кордон у пошуках заробітку.

Ми – не вічні.