НовиниПереді мною ініційований Кабінетом Міністрів України текст проекту Трудового кодексу України, який розміщений на парламентському сайті.
Виконком у прямому ефірі: стипендії для обдарованих дітей та «Таємниці Хмельвіля»

Сьогодні, 23 січня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Нещодавно цю тему обговорили в Хмельницькій обласній державній адміністрації на прес-конференції для представників ЗМІ за участі національного експерта з маркетингу та комунікацій проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» Івана Гайвановича, заступника голови ОДА Сергія Ткачука та представників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Однією з найбільш помітних та обговорюваних тем минулого тижня, безумовно, стали зарплати та премії наших міністрів, нардепів, інших представників вищого ешелону влади.
Габінет звільнив директора хмельницької «Служби місцевих автодоріг»

Сергій Дуда працював на цій посаді з березня минулого року.

Майже тридцять років спостерігаю за те, як живуть українці у вільній і незалежній країні.
16.01.2020 10:05 Ні – брехні?

Шкода! Ой, як шкода, що цей заклик із простенької пісеньки гурту «Гринджоли» часів Помаранчевої революції так і залишився закликом, а не став життєвим принципом політиків всіх країн, у тому числі й України.
Позмагатися за крісло мера Хмельницького подорожчало

Застава на місцевих виборах зросла.

Українців чекає чимало змін: від зростання зарплат до нових номерних знаків на авто.
Голови громад закликали нардепів не голосувати за законопроєкт Зеленського

На переконання представників Асоціації міст України, він несе загрозу автономії місцевого самоврядування.

з населенням 11,7 мільйона осіб.

Як повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, норми статті 32 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, який був ухвалений Верховною Радою України 25 квітня минулого року, набувають чинності 16 січня 2020 року.

Кабінет міністрів України 27 грудня ухвалив довгоочікуваний проект закону “Про працю”.
Сергій Лабазюк зареєстрував законопроект, який скасує обов’язкові РРО для підприємців

Народний депутат України Сергій Лабазюк зареєстрував в парламенті законопроект №2645 щодо відміни норм, які передбачають посилення фіскального тиску шляхом розширення сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Відомий вислів «Разом з водою виплеснути і дитину» в метафоричному сенсі означає, що, позбуваючись старих, віджилих норм, ми ненароком викидаємо й цінні, життєво важливі речі.

Путінський режим стільки біди наробив нашій державі за останні п’ять років, що ми фактично стали ворогами з росіянами.

Кінець вісімдесятих і початок дев’яностих — це час зародження та активної діяльності Народного руху України — фундатора становлення Незалежності нашої держави.

Аби не витрачати час та кошти на бензин для переїздів з районів у Хмельницький і назад працівників районних держадміністрацій та представників місцевих громад, обласна державна адміністрація запровадила проведення колегій у режимі відеоконференції.