НовиниЦьогоріч обласний конкурс духових оркестрів  та ансамблів духової музики, організатором якого став Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, продемонстрував високу  виконавську майстерність учнів класів духових інструментів,  творчих колективів мистецьких шкіл і сприяв обміну досвідом роботи викладачів.

Ярмолинецька центральна районна бібліотека спільно з ГО «Ми діємо для розвитку громади» продовжує роботу над проектом ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

З професією податківця ознайомились учні 4 класу гімназії (8 клас) Ярмолинецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 і гімназія».

Проблематиці доступності та рівного доступу до освітніх послуг студентів і школярів з особливими потребами була присвячена Друга все- українська науково-практична конференція на тему «Навчання і виховання в інклюзивному освітньому просторі: теорія та практика», яка відбулася нещодавно в обласному центрі з ініціативи Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна» за підтримки представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в нашій країні.
25.04.2019 09:13 Перша писанка

Як важливо не забувати про дорогоцінний дарунок наших далеких попередників, котрі візерунками, кольором, словом намагалися передати нащадкам суть національного характеру, унікальність української душі, те, що дає величезну силу народу.

З 11 квітня до 1 серпня триває реєстрація для участі в щорічній національній премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2019.
04.04.2019 09:02 Сучасний лідер

У Хмельницькій міській раді відбулися громадсько-політичні студії «Школа сучасного лідера» для студентів вищих професійних училищ, участь у яких взяли сімдесят молодих людей.

Міжнародний день рідної мови порівняно молоде свято — до календарів усього світу воно ввійшло лише у 1999 році.

Нова українська школа — це насамперед нова якість управлінської діяльності керівника навчального закладу.

Ще до початку чергової сесії Меджибізької селищної ради, в повітрі, як кажуть, відчувалась напруга.

Нещодавно Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна» ледь вмістив у конференц-залі усіх відвідувачів, котрі завітали на відкриття музейної експозиції, присвяченої участі студентів цього вишу в Революції гідності та російсько-українській війні.

Нині наша країна переживає складні часи: економічна криза, безробіття, масова еміграція, війна на сході тощо.

Її історія розпочалася у далекому 1923  році  з хати-читальні, що займала невелику кімнату, а книжковий  фонд розміщувався в одній  шафі.

Книга. Лялька.

Кожен із нас у своєму житті дякує людям, які на це заслуговують.

У Хмельницькому, на базі ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, проходив фінальний етап XVII Всеукраїнського турніру юних біологів.

Як важливо, аби за будь-яких реформ, що безпосередньо торкаються життя громадян, прискіпливо й детально розглядався кожен наступний крок після проведення змін, щоб аналізувалися можливі ризики, аби спрацювати на випередження та убезпечити від них людей.

в суботу, 1 вересня, для школярів, батьків та вчителів Старосинявщини.

Найбільша кількість першачків — понад чотири тисячі — цьогоріч пішла до шкіл Хмельницького.

З ранньої весни до пізньої осені звеселяють різнобарв’ям шкільне подвір’я всеіснуючі квіти.