НовиниЯкщо розгляди освіту як інвестицію, то потрібно врахувати 3 моменти: гарантії, що вкладені гроші повернуться;

Cтипендійна програма Ioca Arma Nostra на курси в Beetroot Academy для постраждалих від війниДедлайн подачі заявки 28 серпня 2019 р.

Ми склали приблизний список покупок, необхідний для дівчат та хлопців шкільного віку.

Перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова та міністр освіти і науки Лілія Гриневич анонсують старт Youth Media Lab
.


 Єдиною межею наших завтрашніх звершень можуть стати лише наші сьогоднішні сумніви.

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного триває освітній проект «Лідерські курси», який передбачає підготовку кваліфікованих офіцерських кадрів для ЗС України за 1 рік.


До дитячого садочка у Попівцях Волочиського району дітки йдуть залюбки.


Із 1 січня цього року батьки, які записали дитину в музичну школу, спортивну секцію або на курси вивчення іноземних мов, можуть розраховувати на компенсацію від держави частини витрачених коштів.

…останнього дзвоника не в усіх школах нашої області прозвучала одночасно.

Ось уже впродовж 50 років допомагає своїм учням Віньковецька дитяча школа мистецтв.
13.06.2019 08:07 Гідне визнання

Нещодавно у сесійній залі Хмельницької обласної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення переможців ХІV обласного конкурсу науково-дослідних робіт за 2019 рік.

«Проведена оцінка свідчить про те, що в Летичівській ОТГ існує низка проблем щодо забезпечення соціальних гарантій в освіті.

Цьогоріч обласний конкурс духових оркестрів  та ансамблів духової музики, організатором якого став Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, продемонстрував високу  виконавську майстерність учнів класів духових інструментів,  творчих колективів мистецьких шкіл і сприяв обміну досвідом роботи викладачів.

Ярмолинецька центральна районна бібліотека спільно з ГО «Ми діємо для розвитку громади» продовжує роботу над проектом ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

З професією податківця ознайомились учні 4 класу гімназії (8 клас) Ярмолинецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 і гімназія».

Проблематиці доступності та рівного доступу до освітніх послуг студентів і школярів з особливими потребами була присвячена Друга все- українська науково-практична конференція на тему «Навчання і виховання в інклюзивному освітньому просторі: теорія та практика», яка відбулася нещодавно в обласному центрі з ініціативи Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна» за підтримки представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в нашій країні.
25.04.2019 09:13 Перша писанка

Як важливо не забувати про дорогоцінний дарунок наших далеких попередників, котрі візерунками, кольором, словом намагалися передати нащадкам суть національного характеру, унікальність української душі, те, що дає величезну силу народу.

З 11 квітня до 1 серпня триває реєстрація для участі в щорічній національній премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2019.
04.04.2019 09:02 Сучасний лідер

У Хмельницькій міській раді відбулися громадсько-політичні студії «Школа сучасного лідера» для студентів вищих професійних училищ, участь у яких взяли сімдесят молодих людей.

Міжнародний день рідної мови порівняно молоде свято — до календарів усього світу воно ввійшло лише у 1999 році.