НовиниНині наша країна переживає складні часи: економічна криза, безробіття, масова еміграція, війна на сході тощо.

Її історія розпочалася у далекому 1923  році  з хати-читальні, що займала невелику кімнату, а книжковий  фонд розміщувався в одній  шафі.

Книга. Лялька.

Кожен із нас у своєму житті дякує людям, які на це заслуговують.

У Хмельницькому, на базі ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, проходив фінальний етап XVII Всеукраїнського турніру юних біологів.

Як важливо, аби за будь-яких реформ, що безпосередньо торкаються життя громадян, прискіпливо й детально розглядався кожен наступний крок після проведення змін, щоб аналізувалися можливі ризики, аби спрацювати на випередження та убезпечити від них людей.

в суботу, 1 вересня, для школярів, батьків та вчителів Старосинявщини.

Найбільша кількість першачків — понад чотири тисячі — цьогоріч пішла до шкіл Хмельницького.

З ранньої весни до пізньої осені звеселяють різнобарв’ям шкільне подвір’я всеіснуючі квіти.

Понад 60 випускників державного навчального закладу «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти» отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту та дипломи кваліфікованих робітників.

Перед освітянами країни у новому навчальному році постануть гострі завдання, пов’язані з наданням освітніх послуг дітям та молоді з інвалідністю.


Ці чарівні дівчата на фото в недалекому майбутньому  стануть швачками, кравцями.


У газеті «Подільські вісті» № 18 від 19 квітня цього року було надруковано кореспонденцію «Закривають школи одним махом».

Стимулює такі настрої  і те, що молодий спеціаліст, повернувшись в Україну із закордонним дипломом, вигідно вирізняється з-поміж своїх «українських» колег в очах роботодавців.

Їх зібрав Хмельницький міський ліцей № 17, де відбулася зустріч бійців 8 батальйону «Аратта» Української добровольчої армії (УДА), що базується під Маріуполем, з волонтерами та освітянами обласного центру.

Епіграфом до вшанування юної наукової еліти області я взяв би слова: «Відкриття народжуються там, де закінчуються знання вчителя і починається дерзання учня!

У Хролинську ЗОШ завітали напередодні Дня вишиванки.

Цьогоріч у III (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Вчитель року» в номінації «Українська мова і література» Хмельниччину представляла вчитель Кам’янець-Подільського ліцею  Людмила Пристай, яка стала другою в Україні серед знавців рідного слова.

У Чехії в місті Фрідек-Містек відбулися двадцять другі змагання молодих зварників «Золотий кубок Linde».


Рішенням чергової 36-ї сесії Лісовогриновецької сільської об’єднаної територіальної громади від 29 березня 2018 року вирішено: реорганізувати Аркадієвецьку, Гнатовецьку, Печеську, Терешковецьку, Шпичинецьку загальноосвітні школи шляхом приєднання їх до Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.