НовиниМіжнародний день рідної мови порівняно молоде свято — до календарів усього світу воно ввійшло лише у 1999 році.

Нова українська школа — це насамперед нова якість управлінської діяльності керівника навчального закладу.

Ще до початку чергової сесії Меджибізької селищної ради, в повітрі, як кажуть, відчувалась напруга.

Нещодавно Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна» ледь вмістив у конференц-залі усіх відвідувачів, котрі завітали на відкриття музейної експозиції, присвяченої участі студентів цього вишу в Революції гідності та російсько-українській війні.

Нині наша країна переживає складні часи: економічна криза, безробіття, масова еміграція, війна на сході тощо.

Її історія розпочалася у далекому 1923  році  з хати-читальні, що займала невелику кімнату, а книжковий  фонд розміщувався в одній  шафі.

Книга. Лялька.

Кожен із нас у своєму житті дякує людям, які на це заслуговують.

У Хмельницькому, на базі ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, проходив фінальний етап XVII Всеукраїнського турніру юних біологів.

Як важливо, аби за будь-яких реформ, що безпосередньо торкаються життя громадян, прискіпливо й детально розглядався кожен наступний крок після проведення змін, щоб аналізувалися можливі ризики, аби спрацювати на випередження та убезпечити від них людей.

в суботу, 1 вересня, для школярів, батьків та вчителів Старосинявщини.

Найбільша кількість першачків — понад чотири тисячі — цьогоріч пішла до шкіл Хмельницького.

З ранньої весни до пізньої осені звеселяють різнобарв’ям шкільне подвір’я всеіснуючі квіти.

Понад 60 випускників державного навчального закладу «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти» отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту та дипломи кваліфікованих робітників.

Перед освітянами країни у новому навчальному році постануть гострі завдання, пов’язані з наданням освітніх послуг дітям та молоді з інвалідністю.


Ці чарівні дівчата на фото в недалекому майбутньому  стануть швачками, кравцями.


У газеті «Подільські вісті» № 18 від 19 квітня цього року було надруковано кореспонденцію «Закривають школи одним махом».

Стимулює такі настрої  і те, що молодий спеціаліст, повернувшись в Україну із закордонним дипломом, вигідно вирізняється з-поміж своїх «українських» колег в очах роботодавців.

Їх зібрав Хмельницький міський ліцей № 17, де відбулася зустріч бійців 8 батальйону «Аратта» Української добровольчої армії (УДА), що базується під Маріуполем, з волонтерами та освітянами обласного центру.

Епіграфом до вшанування юної наукової еліти області я взяв би слова: «Відкриття народжуються там, де закінчуються знання вчителя і починається дерзання учня!