НовиниЯк  повідомляє Міністерство культури, молоді та спорту: «В Україні розпочалася четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проекту неформальної освіти «Відкривай Україну: Ідентифікація», який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну».
22.01.2020 09:38 «Дія» — у дії

Міністерство цифрової трансформації України запустило онлайн-платформу з розвитку цифрових навичок.

Верховна Рада ухвалила в цілому Закон "Про повну загальну середню освіту" (законопроект №0901).

Громадська спілка «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА), засновником якої є корпорація «Юрія-Фарм», разом із відділами освіти Городоцької міської та районної рад розпочали цікавий освітній проект  «Школа природничого напрямку» (Біотехнологія).

Кам’янець-Подільський навчально-реабілітаційний центр обласної ради — єдиний у місті заклад, де навчаються діти, які самостійно не пересуваються та діти з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями в розвитку.

«Дорога редакціє, маю доньку-студентку.

Дитячі усмішки, без перебільшення, стали сенсом життя для цієї жінки, яке видалося геть непростим, адже щоразу випробовувало її на міць.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка активно і плідно співпрацює з місцевим державним історичним музеєм-заповідником.

А нині роки летять-летять, хоч те саме дівчисько, Люба Соловей, пробігши понад річкою дитинства з прутиком в руках, так підганяло роки, що й не помітило, що задалеко підігнало, аж за вісім десятиріч.

Міністр освіти та науки Ганна Новосад запевнила, що принцип “гроші ходять за школярем”, про який анонсував Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, не буде впроваджуватися: "“У нас з Прем’єр-міністром сталося певне непорозуміння у термінах.

Гранти на навчання студентів, науковців та українських дослідників від США до Баварії, Швеції та Гонконгу.

22 жовтня 1918 року у Кам’янці-Подільському за наказом Гетьмана Скоропадського відкрито державний університет.

Нещодавно на базі Хмельницького національного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Подільські читання: екологія, охорона довкілля, збереження біотичного та ландшафтного різноманіття: наука, освіта, практика».

До редакції надійшов лист від батьків однієї зі шкіл обласного центру.

Якщо розгляди освіту як інвестицію, то потрібно врахувати 3 моменти: гарантії, що вкладені гроші повернуться;

Cтипендійна програма Ioca Arma Nostra на курси в Beetroot Academy для постраждалих від війниДедлайн подачі заявки 28 серпня 2019 р.

Ми склали приблизний список покупок, необхідний для дівчат та хлопців шкільного віку.

Перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова та міністр освіти і науки Лілія Гриневич анонсують старт Youth Media Lab
.


 Єдиною межею наших завтрашніх звершень можуть стати лише наші сьогоднішні сумніви.