Новини
Під час інженерного обладнання позицій солдата Роман ДЖЕРЕЛЕЙКО  вразила ворожа куля.


Підсумки голосування по виборчих округах.


21 липня  у Хмельницькому прощались із загиблим в російсько-українській війні на Сході України військовослужбовцем 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України старшим солдатом Богданом БІГУСОМ.


Долучились до справи вивчення життя видатної поетеси юні дослідники м. Нетішина. Вони цікавляться особистим життям Л.Українки, безсмертними творами, вшануванням імені нашої землячки на карті світу
19.07.2019 13:17 Хочу на море!

На даний момент у таких оздоровчих таборах, як «Водограй» та «Агатівка» провели частину літа 250 школярів. На їх оздоровлення витрачено понад два мільйони триста вісімдесят дві тисячі гривень.

За результатами приймальних випробувань комісія у складі представників ХАЕС, ДІЯРУ і ПрАТ «СНВО «Імпульс» констатувала, що надана на випробування СЕП СГІУ повністю відповідає конструкторській, технологічній, експлуатаційній, програмній документації, вимогам технічного завдання і готова до постачання на енергоблок №2 Хмельницької АЕС

На момент нашої розмови на енергоблоці №1 тривала 235-а доба ремонту із 257 запланованих. Ремонту, за словами О.М. Копійка, дуже тривалого і важкого. І ось «настав час збирати каміння».  

Рішенням, яке було затверджено членами Колегії, Департаменту з питань безпеки ядерних установок ДІЯРУ доручено забезпечити переоформлення ліцензії на право провадження діяльності на етапі життєвого циклу «експлуатація ядерної установки «Хмельницька АЕС»

Представники Держ­атомрегулювання здійснили перевірку стану та реалі­зації заходів Комплексної програми підвищення рівня безпеки


Серед усіх торговців паризького центрального ринку знаними були продавці недоїдків з панських столів (ці недоїдки називали арлекінами).


Участь у позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня беруть понад два десятки політичних партій.

 Єдиною межею наших завтрашніх звершень можуть стати лише наші сьогоднішні сумніви.

Хто їх рахував ті пройдені тисячі кілометрів?

Збірна України блискуче виступила на других Європейських іграх у Мінську, посівши третє місце за кількістю нагород серед 50 держав.

12 липня, у день вшанування православними християнами апостолів Петра і Павла, Ярмолинці відсвяткували свою 619-ту річницю.

Серед низки основних політичних прав громадян України фундаментальними вбачаються виборчі права, які забезпечують можливість брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Відбулося. Сталося.

Історія, про яку розповім, надзвичайно болюча для мене, але хочу, щоб вона стала уроком для багатьох-багатьох моїх земляків, котрі наважуються виїжджати за кордон у пошуках заробітку.

Скільки цікавих фактів, подій із життя Поділля можна відшукати на пожовклих сторінках старих газет, які зберігаються в архівах та бібліотеках?