НовиниНа транспортній розв’язці неподалік Аеропорту відкрито Хмельницький інноваційний термінал (ХІТ) компанії «Нова Пошта».

Поповецький сільський голова Алла Сістук нещодавно святкувала свій ювілей.


Людина, яка не байдужа до навколишньої краси, закохана у квіти, обов’язково наділена душевною красою.


Цьогоріч обласний конкурс духових оркестрів  та ансамблів духової музики, організатором якого став Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, продемонстрував високу  виконавську майстерність учнів класів духових інструментів,  творчих колективів мистецьких шкіл і сприяв обміну досвідом роботи викладачів.

Збірна України з фехтування на шаблях у складі нетішинки Аліни Комащук та представниць Києва Ольги Харлан, Олени Вороніної, Юлії Бакастової здобули срібні медалі на етапі Кубка світу в Тунісі.

Презентація трилогії Володимира Шевченка про Устима Кармалюка.

Чому їдучи до села, веломандрівники брали із собою зброю?

 
Книги про малу батьківщину, село, селище чи місто, мені читати доводилося досить часто.


Освітити вулиці, відремонтувати школи та дитячі садочки, впорядкувати дороги — такими щоденними клопотами живе Колибаївська сільська ОТГ, яку очолює Михайло Желізник.

Ярмолинецька центральна районна бібліотека спільно з ГО «Ми діємо для розвитку громади» продовжує роботу над проектом ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

Хоч, безумовно, заслуговує, бо народжуються діти для щастя.

Моя знайома, назву її Оленою, у Польщі на заробітках вже чотири роки.

З професією податківця ознайомились учні 4 класу гімназії (8 клас) Ярмолинецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 і гімназія».
23.05.2019 09:28 13 немовлят

Дванадцятого травня, у День матері, в Хмельницькому перинатальному центрі народилося тринадцять немовлят — дев’ять хлопчиків та четверо дівчаток.

Днями колективу нашої газети випала велика честь — привітати вірних своїх читачів з бурштиновим весіллям.

Відбулося засідання комітету з присудження обласної премії імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

«Президент — не ікона, не ідол.


Свою першу метрику, видану в німецькому містечку 75 років тому, Віктор Хилюк зберігає в сімейному архіві.Переглядаю старі фото, пильно вдивляюся в молоде, але змарніле обличчя жінки, якій залишилося жити кілька місяців.


На засіданні, що відбулось 14 травня 2019 року, Громадська Рада при НКРЕКП затвердила пропозиції, направлені на недопущення поглиблення кризи в газорозподільчій галузі.