НовиниЗгідно з рішенням виконавчого комітету міську премію імені Михайла Орловського за вагомий особистий внесок у вивчення та дослідження історії Поділля та міста Хмельницького присуджено Володимиру БАЙДИЧУ.

У 1980 р. адміністративний статус Нетішина змінився, і він став селищем міського типу; 8 серпня 1984 р. – містом районного, а 21 жовтня 1993 р. – обласного підпорядкування

Підготовлено сімдесят сім майстрів спорту і дев’ять майстрів спорту міжнародного классу

Під час чергової сесії Гощанської райради на обговорення депутатів було винесено ряд питань, в числі яких погодження будівництва третього та четвертого енергоблоків ХАЕС

За словами начальника відділу планування та проведення ремонту Івана Микитенка, під час пускових операцій на першому енергоблоці відбулася відмова у роботі турбогенератора

На кінець літа припав один із найбільших за масштабами спалах африканської чуми свиней.


Цього дня Андрій Цибізов із Шепетівки чекав довгі дев’ять місяців, відколи його син Сергій потрапив у полон.


Якби Верховна Рада мала свою книгу рекордів, то нинішнє скликання з перших днів роботи цілком могло потрапити до числа рекордсменів.

У Хмельницькому відбулися змагання з велоспорту на шосе «Тур братів Стародубів».

Велелюддя, море квітів, подарунки, нагороди, гучні оплески, сльози гордості й  радості, а подекуди – щему, щирі слова вітань від знаменитостей, колег, друзів, найрідніших… Та найголовніше – пісня, вірніше – пісні, що так полюбилися людям.

Так назвала свою дев’яту персональну виставку хмельницька художниця, графік, член Національної спілки художників України Неллі Павлова, яка відкрилася в обласному художньому музеї.

З 1 жовтня в магазинах перестануть приймати 1, 2, 5 копійок, а Нацбанк почне вилучати з обігу 25 копійок.

Незабаром у Хмельницькому встановлять сто відеокамер на додаток до сотні вже працюючих.

побутових споживачів щодо ціни природного газу у вересні 2019 року
.На Хмельниччині поховали 26-річного героя-спецпризначенця.


За останні кілька років нетішинка Надія Гусарова виборола ряд гран-прі та більше п’ятнадцяти перших місць на різного роду конкурсах

В одній із найчисельніших категорій – гімнаст­ки 2010 року народження, категорія «В» – неті­шинки зайняли ледь не увесь п’єде­стал (Юліана Васильчук, Злата Форсюк, Олександра Горлова)

В Києві у Міністерстві молоді та спорту наставнику  юних футболістів КДЮСШ ППО ХАЕС Володимиру Ярославовичу Возь­ному було вручено посвідчення «Заслуженого тренера України»