Новини
Завжди привітно, з усмішкою на вустах, зустрічає своїх односельців Людмила Бегдай, яка працює начальником Івашківського поштового відділення зв’язку.


Нещодавно в музеї історії міста Хмельницького відкрилася персональна виставка відомого не лише на теренах України, а й за кордоном художника, поета, члена Національної спілки художників України Миколи Івановича Панасюка.

Тисячі українців не можуть проголосувати за місцем своєї реєстрації, оскільки є вимушеними переселенцями з окупованих Донбасу і Криму.

16 березня, у зоні проведення ООС на Луганщині в місті Попасна загинув 38-річний Руслан Слісаренко, боєць 54-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України, уродженець Деражні.

Відомо, що з 1 березня 2019 року проведено перерахунок пенсій, передбачений частиною другою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхуваня».

З Петром Тарнавським заочно знайомий майже кожен житель нашої області.

Після публікації статті «Бомби уповільненої дії».

Нещодавно в Україні відзначили День добровольця.

введена в експлуатацію минулого вівторка у селі Панівці.

З виставою-сповіддю під такою назвою хмельничани познайомилися у День Героїв Небесної Сотні.

Міжнародний день рідної мови порівняно молоде свято — до календарів усього світу воно ввійшло лише у 1999 році.

Днями в ремонтній зоні транспортного цеху Хмельницької АЕС урочисто передали для потреб військових відновлений автомобіль «Урал».

  Авторами цього проекту є директор закладу Оксана Кононюк та кореспондент газети «Перспектива» Олександр Шустерук.

  У період перехідного ремонту з 2018 на 2019 рік на першому енергоблоці Хмельницької АЕС вперше виконується такий величезний обсяг робіт, - констатує начальник ЦТАВ В.М.Самцов

На знак вдячності за ефективну допомогу війсь­кові командири вручили подяки всім причетним до відновлення автомобіля


25 березня 2019 року мало би виповнитися 50 років хмельничанину Миколі Мужичуку.Вона ніколи не думала, що працюватиме на пошті.


Нова українська школа — це насамперед нова якість управлінської діяльності керівника навчального закладу.