НовиниКоли зустрічаєш людей, які не стоять на місці, а самі, та ще й з командою, щодень, з року в рік продукують реальний результат, мимоволі замислюєшся, — може, й не все так погано в нашому домі?

Подія сталася ввечері 13 листопада на території військової частини 59-ї окремої мотопіхотної бригади, що дислокується в  Гайсині.
15.11.2019 09:26 Молитовна хода

16.11.2019 року об 11.

Відсьогодні якісні медичні послуги стали доступними і для жителів Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади.


«Там, де важко, дуже потрібна молитва».


Найбільше багатство кожної країни – це  її народ, а найбільша його цінність –  діти.

Заслужено звання «заслужених» отримали нарешті відомі композитори, співаки брати Гжегожевські, які своїми пісенними шедеврами ось уже більше чотирьох десятків літ звеличують Україну, рідне Поділля, людей праці.

Громадська організація  «Епіцентр – дітям»  та  Фонд «Реал Мадрид» відкрили соціально-спортивну школу Фонду в Хмельницькій області.

Із настанням пізньої осені у нас побільшало ваших листів, шановні читачі.


17 листопада професійне свято відзначають працівники українського аграрного сектору.


Ще не встигли вщухнути оплески після амбіційної заяви Прем’єр-міністра Олексія Гончарука про те, що за 5 років рівень ВВП в Україні зросте на 40 відсотків, як почалося корегування.

Скажу відверто, отримавши цього листа й прочитавши, довго не могла оговтатися — дванадцять сторінок суцільного болю, списаних рясно, клітинка в клітинку, було геть не просто пережити разом із авторкою.


У цьому упевнена Любов Граділь.


10 листопада 2019 року закінчилися роботи із вселення водних біоресурсів на водоймі-охолоджувач Хмельницької АЕС. Зариблення здійснювалось відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойми

Михайло Драпатий, директор ТОВ «Оболонь-Агро», вправно кермуючи своїм авто, встигає відповідати на численні телефонні дзвінки з мобільного.

Про все це йдеться у випуску «Військового телебачення України».
07.11.2019 11:34 Скандал тижня

У кримінальному провадженні за фактом закупівлі неякісного речового майна за завищеною ціною для Збройних Сил України, зокрема бронежилетів 1-4 класів захисту, які не відповідають технічним умовам, 5 високопосадовцям Міністерства оборони України повідомлено про підозри:
.


«Доброго осіннього дня, шановні журналісти «Подільських вістей»!

Так, мова про наш Хмельницький, який за останні роки став надзвичайно гарним та комфортним містом.