НовиниХоча й Віктор Кучер зростав у Шепетівці, та все ж Хмельницький став для нього рідним містом.


У різному виконанні слухала відому пісню — танго «Гуцулка Ксеня.У рідному селі Клавдія Козютинська — знана рукодільниця.


Мою маму Марію Максимівну Протас сусідка в Деражні Нелла Павлівна Кулик назвала людиною з великим талантом.

З ранньої весни аж до пізньої осені подвір’я Олександри Шейкевич прикрашають квіти.
28.11.2019 10:28 Я хочу жити...

За ніч вона прочитує «Отче наш…» до п’ятдесяти разів, бо відпочиває кам’янчанка Клавдія Щербань не більше трьох годин на добу.

Життєвій енергії Таміли Ткачук можна позаздрити.

Скажу відверто, отримавши цього листа й прочитавши, довго не могла оговтатися — дванадцять сторінок суцільного болю, списаних рясно, клітинка в клітинку, було геть не просто пережити разом із авторкою.


У цьому упевнена Любов Граділь.Була впевнена, що Ангеліна Яцюк, висока з пишним волоссям до пояса, яку побачила у шкільному коридорі, мріє стати моделлю, як чимало її ровесниць.Хоча Ганна Кубарєва вважається міською пенсіонеркою, але справжньою царицею відчуває себе у селі.Коли теплого вересневого дня навідалася до 94-річного Дмитра Томащука, найстаршого жителя села, то він не приховував свого здивування.Для Володимира Блажеєва батьківство — найвище щастя.Подружжя Ганна та Михайло Проказюки часто зустрічають своїх дітей із близьких та далеких доріг.


Прикро аж до сліз 84-річній Степаниді, бо вона стала зайвою для доньки.


З любов’ю, захоплено Людмила Мукомела розповідала про своїх вісьмох дітей.


Вони зростали на одній вулиці й разом дівували.

Василь Медулич родом із Мукачевого.

Уже тринадцятий рік минає, а здається, недавно маленький Валентин, тулячись до Надії Огороднік, промовив перше слово, від якого їй дух перехопило.

Із перших днів війни аж до Перемоги пройшов фронтовими дорогами Володимир Коваль.