НовиниСкажу відверто, отримавши цього листа й прочитавши, довго не могла оговтатися — дванадцять сторінок суцільного болю, списаних рясно, клітинка в клітинку, було геть не просто пережити разом із авторкою.


У цьому упевнена Любов Граділь.Була впевнена, що Ангеліна Яцюк, висока з пишним волоссям до пояса, яку побачила у шкільному коридорі, мріє стати моделлю, як чимало її ровесниць.Хоча Ганна Кубарєва вважається міською пенсіонеркою, але справжньою царицею відчуває себе у селі.Коли теплого вересневого дня навідалася до 94-річного Дмитра Томащука, найстаршого жителя села, то він не приховував свого здивування.Для Володимира Блажеєва батьківство — найвище щастя.Подружжя Ганна та Михайло Проказюки часто зустрічають своїх дітей із близьких та далеких доріг.


Прикро аж до сліз 84-річній Степаниді, бо вона стала зайвою для доньки.


З любов’ю, захоплено Людмила Мукомела розповідала про своїх вісьмох дітей.


Вони зростали на одній вулиці й разом дівували.

Василь Медулич родом із Мукачевого.

Уже тринадцятий рік минає, а здається, недавно маленький Валентин, тулячись до Надії Огороднік, промовив перше слово, від якого їй дух перехопило.

Із перших днів війни аж до Перемоги пройшов фронтовими дорогами Володимир Коваль.

Коли молода мама з донькою на руках переступила поріг крамнички, то не сподівалася, що для неї будень стане святом.


На сільській вулиці побачила трьох дівчаток у віночках, в яких два кольори переплелися – білий та жовтий, символи світла та сонця.


Ступила на подвір’я і наче в казку поринула.

Уперше побачила Марину Фетісову у соціальному центрі обласного благодійного фонду «Карітас» із фотоапаратом у руках.


Свою першу метрику, видану в німецькому містечку 75 років тому, Віктор Хилюк зберігає в сімейному архіві.Переглядаю старі фото, пильно вдивляюся в молоде, але змарніле обличчя жінки, якій залишилося жити кілька місяців.