Новини
Свою першу метрику, видану в німецькому містечку 75 років тому, Віктор Хилюк зберігає в сімейному архіві.Переглядаю старі фото, пильно вдивляюся в молоде, але змарніле обличчя жінки, якій залишилося жити кілька місяців.


Хто міг передбачити, що на долю нашого покоління випаде війна?

З Ольгою Нагорною не раз спілкувалася.


Вони такі різні за характерами і за зовнішністю, проте всі однаково найдорожчі, найлюбіші.Привітно зустрічає мене господиня дому Аліна Байдаченко, а поряд — шестеро дітей.

11.04.2019 09:25 Уже не «жабеня»


Не лише дорослих, а й школярів вражала витривалість і мужність Артемка Тулупцова.Минуло вже шістдесят років, як поєднали свої долі Михайлина і Станіслав Вітковські.


Тут нікому не відмовляють у допомозі.


У Теліженцях, де народилася Ганна Крот, знають її як невтомну трудівницю, матір-героїню та берегиню народної пісні.Дивуюся, як Валентина Меденцева без супроводжуючого дісталася аж до Краматорська.Приклад подружжя  Михайловських доводить: дароване Богом життя надто цінне і  за нього треба боротись.


Давно це було.

Марія Колісник працювала бухгалтером, а у вільний час завжди читала «Подільські вісті».

У чемерівчанки Юлії Слободчикової творчих задатків немало.

Навіть не віриться Адаму Кватерчуку, що йому уже 93-ій рік пішов.


Подружжя Михайло та Сюзанна Кулакови виховують четверо дітей.Марію Фещук знають як невтомну вишивальницю.


Дерев’яну  Хрестовоздвиженську церкву, в селі Сарнів Волочиського району, збудовану в 1856 році, віряни вважають оберегом та найціннішим  скарбом.


Влітку 2016 року війна  забрала у нього найдорожче – здоров’я,  але Олександр Дарморос не впав у розпач, не скорився  долі.