Полончанин за несплату аліментів працюватиме на користь суспільству

Полончанин за несплату аліментів працюватиме на користь суспільству
полончанин за несплату аліментів працюватиме на користь суспільству 11.02.2019 13:58

«Визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 183-1 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт на строк сто вісімдесят годин», – таку постанову виніс Полонський районний суд у справі щодо несплати батьком аліментів на утримання дитини.

У прес-службі Хмельницького апеляційного суду додають, що згідно з виконавчим провадженням, відкритим відділом ДВС у 2013 році, чоловік повинен був, починаючи з 2012 року і до досягнення дитиною повноліття, сплачувати на її утримання щомісяця 650 гривень. Проте, починаючи з 6 лютого 2018 року, аліменти на утримання 11-річного сина він не платив. Тож сума боргу станом на 1 січня 2019 року склала 47 тисяч 507 гривень.

Такими діями чоловік скоїв адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення – несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документу до примусового виконання.

«Враховуючи характер вчиненого правопорушення, наслідки що настали, дані про особу порушника, ступінь його вини, сімейний та матеріальний стан, розмір заборгованості, що утворилася, суддя обирає середню межу строку стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт», – зазначено у постанові.

Автор:  Редакція газети Є
Посилання на сайт:  https://ye.ua/news/news_40627.html

Повернутися до списку

Ми маєте Увійти на сайт або Зареєструватися для того щоб писати коментарі