Підприємця, який ремонтував дороги, підозрюють у привласненні сотень тисяч гривень

Підприємця, який ремонтував дороги, підозрюють у привласненні сотень тисяч гривень
підприємця, який ремонтував дороги, підозрюють у привласненні сотень тисяч гривень 15.03.2019 14:41

У Старокостянтинові правоохоронці встановили факт привласнення бюджетних коштів, виділених на проведення ремонту доріг місцевого значення.

Як зазначають в прес-службі прокуратури Хмельницької області, під час слідчих дій правоохоронці зібрали достатню кількість доказів для того, щоб оголосити керівнику підприємства-підрядника про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном, яке було ввірене особі, вчинене у великих розмірах), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

«Встановлено, що відповідно до договорів підряду, укладених між приватним підприємством та сільською радою, суб’єкт господарювання в межах договірної ціни у розмірі понад 1,1 мільйона гривень взяв на себе зобов’язання виконати поточний ремонт доріг у двох селах Старокостянтинівського району. Однак, не виконавши усіх ремонтних робіт у повному обсязі, підрядник склав завідомо неправдиві акти про їх проведення», - повідомляють в прокуратурі.

Додають, що завищивши обсяг виконаних робіт, він заволодів бюджетними коштами на суму близько 280 тисяч гривень. Правоохоронці додають, що наразі стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.

 

Автор:  Редакція газети Є
Посилання на сайт:  https://ye.ua/news/news_41287.html

Повернутися до списку

Ми маєте Увійти на сайт або Зареєструватися для того щоб писати коментарі