Новини


Уряд затвердив хмельницькі підприємства, які не можна приватизувати

Від їх діяльності залежить національна безпека України.
До рейтингу сталого розвитку і енегроефективності увійшли 8 громад з Хмельниччини

Загалом до цього рейтингу увійшло дві сотні громад України.

— Знаєте, в магазині вживаного одягу почуваю себе королевою.
З січня жителі Хмельниччини платитимуть за газ по-новому: що змінилося

За доставку блакитного палива платитимемо окремо.

Нещодавно Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача.

Ще із сімдесятих років минулого століття служать людям очисні споруди, що у Скаржинцях Ярмолинецького району.

Законом України від 14.

В проекті Держбюджету на 2020 рік на аграріїв чекає неприємний сюрприз.

Здавалося б, про корисні властивості меду ми вже знаємо все, адже люди з давніх-давен використовували його як лікувальний засіб і ласощі.

Сміттєва проблема стала нині наріжним каменем для України.

У вересні минулого року делегація українських пасічників, переробників та експортерів меду за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції і розвитку та Євросоюзу, а також за сприяння Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), побувала на 46–му конгресі Міжнародної федерації асоціацій бджолярів Апімондія, що відбувся у Монреалі (Канада).

Нещодавно Президент України Володимир Зеленський через відеозвернення ініціював досить амбітну програму – «Повертайся та залишайся», яка має на меті створити в Україні умови, сприятливі для розвитку бізнесу, допомогти і тим, хто хоче відкрити власну справу, і тим, хто бажає розширити вже готовий бізнес.

Майже 70 відсотків селян у нашій області, як і в державі загалом, мають підсобне господарство.

Часто можна зустріти твердження, мовляв, всі виступаючі проти земельної реформи (читай — продажу землі сільськогосподарського призначення) ратують за збереження існуючої моделі земельних відносин.
Найбільше зарплатні жителям Хмельниччини заборгував промисловий сектор

В області вчасно не отримали зарплатню 238 працівників

Із наближенням новорічних свят у більшості сімей вже вирішили ставити в домі штучну ялинку чи живу?

Десять років тому генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Герой України Олексій Вадатурський доручив керівництво одним із найбільших підрозділів очолюваної ним всесвітньо відомої аграрної компанії – філією «Кам’янець-Подільська» у селі Привороття, що на Кам’янеччині, 28-річному Сергію Богачику.

У дошкільному навчальному закладі №6 «Золота рибка» завершено перший етап комплексної термомодернізації будівлі в частині утеплення фасаду.

Уже майже рік, як відповідно до закону України «Про ринок електричної енергії», відбувся поділ АТ  «Хмельницькобленерго» на дві компанії: з розподілу електричної енергії (АТ «Хмельницькбленерго»);